Wesele

Od zawsze zdecydowanym numerem jeden jest dla nas smak
wyrobów. Słodycze na Waszym weselu mają nie tylko cieszyć oczy
gości, ale przede wszystkim ich podniebienia. Dlatego do ich
przygotowania używamy naturalnych, wysokiej jakości składników
takich jak śmietana, włoski serek mascarpone, belgijska czekolada,
czy świeże owoce sezonowe.
Torty weselne, ciasta, słodkie stoły zawsze dowozimy na sale weselne
samochodem chłodnią. Realizujemy zamówienia w takich
miejscowościach jak Strzelce Opolskie, Pyskowice, Gliwice, Zabrze,
Bytom, Lubliniec. Zamówienia weselne przyjmujemy z minimum
półrocznym wyprzedzeniem (zastrzegamy, że pewne terminy mogą
zostać zarezerwowane jeszcze wcześniej). Osoby zainteresowane
ofertą zapraszamy na spotkanie z naszą Manager Justyną Wilczek.
Spotkanie będzie połączone z degustacją naszych wyrobów. Kontakt
pod nr. 512143890 (w godz. 10.00-16.00)

OFERTA

Torty weselne

Smakowicie wyglądające torty owocowe typu naked a może tort angielski z ręcznie malowanymi koronkami? Klasyczny tort piętrowy czy mini torciki dla każdego gościa? A może personalizowany tort nawiązujący do Waszego hobby? Możliwości są niezliczone! Odwiedźcie nas na degustacji, gdzie poznamy Wasze potrzeby- nasi cukiernicy uszyją tort na miarę Waszych marzeń!

Ciasto weselne

Zaskoczcie gości ciastem z cukierni, które smakuje jak domowy wypiek! Polecamy pyszny sernik z białą czekoladą na kruchym spodzie, kultową malinową chmurkę zaskakujące połączenie herbaty matcha i limonki oraz szereg innych ciast, które zaspokoją najbardziej wymagające podniebienia.

Słodki kącik

Absolutny hit wesel! Pięknie zaaranżowany stolik z musami, monoporcjami, torcikami bezowymi, uroczymi owocami w rożkach, tartaletkami, cake-pops’ami, serniczkami i szeregiem innych pysznych deserów- zachwyt gości gwarantowany.

Tradycyjny śląski kołocz

Przygotowujemy tradycyjne paczki z kołoczem, którymi Para Młoda obdarowuje bliskich przed weselem. Kołocz pieczony jest wg tradycyjnej receptury, która funkcjonuje w naszej rodzinie od lat.

Paczki weselne

Estetycznie zapakowane przez nas paczki z ciastem, które mogą być świetnym upominkiem dla gości po zakończeniu przyjęcia.

Bo najważniejszy jest smak

Od zawsze zdecydowanym numerem jeden jest dla nas smak wyrobów. Słodycze na Waszym weselu mają nie tylko cieszyć oczy gości, ale przede wszystkim ich podniebienia. Dlatego do ich przygotowania używamy naturalnych, wysokiej jakości składników takich jak śmietana, włoski serek mascarpone, belgijska czekolada, czy świeże owoce sezonowe.

Torty weselne, ciasta, słodkie stoły zawsze dowozimy na sale weselne samochodem chłodnią. Realizujemy zamówienia w takich miejscowościach jak Strzelce Opolskie, Pyskowice, Gliwice, Zabrze, Bytom, Lubliniec. Zamówienia weselne przyjmujemy z minimum półrocznym wyprzedzeniem. Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy na spotkanie połączone z degustacją z naszą manager Aleksandrą Kucharczyk. Kontakt pod nr. 512143890 (w godz. 10.00-18.00)